Haber

CHP’li Öztrak: Parti yönetimi değişecek

CHP’nin Süleymanpaşa 4. Olağan İlçe Kongresi’nde konuşan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, ‘değişim’ tartışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. İl yönetiminde yapılan değişikliklerden bahsederken Öztrak, parti yönetiminde de değişiklik olacağını söyledi.

‘CHP BAŞKANI İKİ OYDAN BİRİNİ ALDI’

Seçim sonuçlarıyla ilgili de “Türkiye’de kullanılan her iki oyundan birini CHP Genel Başkanı aldı” diyen Öztrak, şöyle devam etti:

“Şimdi bunun üzerine daha fazla oy toplamak yerine daha ilk günden birbirimizle kavga etmeye başladık. Tabii ki yenilenip yenileneceğiz. İlçe başkanlarımız değişiyor, il başkanlarımız, kongre delegelerimiz, parti yönetimimiz değişecek. değiştirmek.”

‘BU DEVLET ÜZERİMİZDEN TIR GİBİ GEÇİYOR’

Sokağa çıkıp insanlarla konuştuğunu iddia eden Öztrak, karşılaştığı vatandaşların yansımasının ise şöyle olduğunu ifade etti:

“Aldığım en büyük tepki arkadaşlar ‘Faik Bey seçimi kaybettik. Seçim kazanılır veya kaybedilir. Hepsi olabilir ama seçim bittiğine göre birbirinize aşık oldunuz, siz’ birbirinizi yiyorsunuz. Bizimle ilgilenmiyorsunuz. Bu hükümet üzerimizden silindir gibi geçiyor.” “Milletimize sahip çıkmalıyız. Aldığımız bu oyların bir sorumluluğu var.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu