Teknoloji

Xiaomi 13 Ultra Lansman Tarihi Sızdı

Geçen yılın Temmuz ayında lanse edilen Xiaomi 12S Ultra’nın ardından Xiaomi 13 Ultra hakkında bu kadar hızlı konuşmak için biraz erken, evet. Ancak Xiaomi bizim gibi düşünmüyor gibi görünüyor.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi 13 Ultra’yı çok yakında tanıtmayı planladığı ortaya çıktı. Bu yılın teknoloji devi Ultra’yı başlatmaya hazır olduğunuzuİki sağlam gösterge var.

Xiaomi 13 Ultra bu ay tanıtılacak ama kötü bir haberimiz var

Xiaomi 12S Ultra, geldiğinde piyasadaki en iyi kameraya sahip amiral gemisiydi, ancak ne yazık ki cihaz yalnızca Çin’de piyasaya sürüldü. Xiaomi 13 Ultra ile bu durum değişecek çünkü telefon Bu ay gelecek ve küresel pazarda satışa çıkacak., Leica tarafından onaylanmıştır.

Ayrıca Xiaomi etkinliğinin 18 Nisan’da Çinli bir mağazanın sitesinde gerçekleşeceği söylendi.

Leica’nın ‘Bu ay görüşürüz’ demesi mantıklı.

Ancak bir kötü haber daha var: Bu ‘küresel pazar’da, iddiaya göre de olsa nedense. biz dahil değiliz . Bizimle birlikte Hindistan, Endonezya ve Japonya da Xiaomi 13 Ultra’nın çıkmayacağı ülkeler arasında yer alıyor.

Türkiye dışında özellikle bunun gibi markaların odaklarının büyük bir bölümünü kapsıyor. Hindistan’ın dışlanması oldukça ilginç. . Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu