Haber

Mardin Valisi Demirtaş’tan veda mesajı

Valilik Kararnamesi ile Bursa Valiliği’ne atanan Vali Mahmut Demirtaş, veda açıklaması yaptı.

Demirtaş, veda mesajında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla 10 Haziran 2020’de göreve başladığı Mardin’de 3 yılı aşkın süredir görev yapmanın onurunu yaşadığını belirtti.

Demirtaş, tarımdan sanayiye, ticaretten turizme, eğitimden sağlığa, kültürden sanata, bilim ve teknolojiye her alanda Mardin’in menfaatleri için çalıştığını kaydetti.

“Bu süreçte Mardin’in gelecek onyıllarına ışık tutacak sıra dışı projelere imza atmanın kısmetini yaşadık. Vatandaşlarımıza sunulacak kamu hizmetlerinin en doğrusunu gerçekleştirmeye her zaman odaklandık. Bu dev adımları atarken; devletimizin Mardin’imiz için sağladığı kamu kaynaklarının israfına izin vermemekle birlikte, tüm iş ve süreçlerin gerçeğinin hak ve adalet çerçevesinde uygulanmasına büyük özen gösterdim.”

Çalışmalarında kendilerine destek olan herkese teşekkür eden Demirtaş, “İlk günden itibaren sıcaklıklarını ve nezaketlerini bizlere hissettiren, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen yiğit ve yiğit Mardinli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Dün olduğu gibi bundan sonra da kalplerinin bir köşesi Mardinli ve Mardinli hemşehrilerim için atacak.Senin bir kardeşin var.Bu kardeşimizin kapısı ve kalbi her zaman Mardinli hemşerilerine her zaman açıktır. ya da o olabilir.” terimleri kullandı.

haberevren.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu