Haber

Kenan Tosun’un Gerginliği ve Ümran Seyhan’ın Nişantaşı Sokaklarında Sikişirken Rahatlığı Gözlerden Kaçmadı

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un yasak aşkı gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günlerde ‘İddialar doğru değil’ diyen Kenan Tosun, yine Ümran Seyhan’la Nişantaşı sokaklarında görüntülendi. Ümran Seyhan’ın ‘rahat’ tavrı dikkatlerden kaçmadı.

Hatırlarsanız her şey bu fotoğrafla başladı. Derginin gündemine bomba gibi düşen bu çiftin, Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un sakladığı yasak aşkın simgesi olduğunu öğrendik.

Detaylar geldikçe herkes kaplumbağa kabuğuna daha çok tepki gösterdi. Ümran Seyhan’ın Kenan ve Serpil Tosun’un yazlıktaki kapı komşusu olduğu ve çiftin Ümran Seyhan’la “yakın arkadaş” olduğu ortaya çıktı.

Ardından Serpil Tosun katıldığı bir yayında yazılan ve çizilen her şeyin doğru olduğunu belirterek, “Onları yönlendiriyorum.”

Böylece her şey ortaya çıktı, ihanete uğrayan kişi Serpil Tosun, Ümran Seyhan ile Kenan Tosun’un ilişki içinde olduğunu doğruladı.

Hem Serenay Sarıkaya hem de Cansu Tosun, bahisle ilgili rastgele yorum yapmamalarını, bunun kendi hayatları olmadığını söyledi.

Ancak geçtiğimiz günlerde yalnız görülen Kenan Tosun, “İddialar doğru değil” diyerek hızla kameralardan uzaklaştı.

Kenan Tosun’un Ümran Seyhan’a olan aşkını inkar etmesinin üzerinden bir hafta geçti ve çift bugün yeniden Nişantaşı sokaklarında birlikte görüntülendi.

1. Kenan Tosun kameraları görünce gülerek yoluna devam eden Ümran Seyhan’ın “gündelik tavrı” dikkatlerden kaçmadı… “Ne umurunuzda? Büyük adamlar!” diyenler de oldu elbette ?

2. ?

3. Ama asıl dikkat çeken Kenan Tosun’un kameralardan uzaklaşması, Ümran Seyhan’ın ise “Saklayacak bir şeyim yok” tavrıydı ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu