Teknoloji

Jeep’in İlk Elektrikli Modeli Avenger’ın Türkiye’deki 2023 Stokları Satışa Çıkmadan Tükendi

Chrysler’in alt markası olarak ticari hayatına devam etmektedir. jip , geçtiğimiz ay prestijli ilk elektrikli otomobili Avenger’ı piyasaya sürdü. Etkileyici bir tasarıma ve fena olmayan bir fiyata sahip olan otomobil, tüketicilerden oldukça ilgi gördü. Edinilen bilgiye göre yıl sonuna kadar Türkiye’ye gelecek tüm Avengers’lar, zaten tükendi.

B-SUV segmentinde Jeep Avenger, Opel Mokka ve Peugeot e-2008 gibi modellerin hem kardeşi hem de kardeşidir. rekabet halinde . Jeep Avenger, diğer araçlarla ortak ancak biraz geliştirilmiş bir platform üzerine inşa edildi. Üstelik aracın fiyatı da rakiplerine göre fena değil. Bu ilk günden beri Jeep Avenger. onu satmatedarik edilen.

Jeep Avenger fiyatı – Kasım 2023

Motor-Yakıt Donanım-Şanzıman Fiyat
115 kW, Elektrikli Zirve, Otomatik 1.563.750TL

Jeep Avenger’la tanışın:

Jeep Avenger, markanın klasik tasarım dilini benimseyen bir otomobil. Bu değil elektrik nedeniyle Bazı radikal değişiklikler var. Örneğin bu arabanın tamamen kapalı bir ızgarası ve saf gücü ifade eden e harfi şeklinde bir logosu var. İnce şerit LED farlarlaEşleştirilmiş aydınlatma alanı sert ve şık bir atmosfer sağlar.

Jeep Avenger’ın arka kısmına baktığımızda nispeten basit tasarım Karşılaşıyoruz. Arka ışıkta gördüğümüz X harfi şeklindeki detaylar fena değil.

Jeep Avenger’da 10,25 inç Tam bir dijital ekrana ve ay boyutunda bir bilgi-eğlence ekranına sahiptir. Elektronik park freni ve butonlu şanzıman da dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Araç B-SUVOlsa bile çok fazla boş alan var ve bu da kullanıcılar için iyi bir şey.

Aracın motoru hakkında da bilgi verelim. Jeep Avenger’da 156 beygir güç üreten bir elektrik motoru bulunuyor. Bu motorun eşleştirildiği pil 400 kilometreye kadarMenzil sunuyor.

Jeep Marka Direktörü Özgür Süslü ile görüşen Emre Özpeynirci, aracın stoklarının çoktan dolduğunu söyledi. söylenmiş . Özgür Süslü’nün açıklamasına göre bu yıl Türkiye’ye 800 Jeep Avengers tahsis edildi ve halihazırda hepsi isteğe bağlı . Gelecek yıl en az 4 bin Avengers’ın geleceğini belirten Süslü, ÖTV nedeniyle daha düşük donanım paketine sahip versiyonların da satışa sunulacağını söyledi. getirilebilirduyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu