Haber

İstanbul Emniyet Müdürü Şehit Kızı Feyza Baltaya’ya Ofisi Devretti

İSTANBUL İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makamını şehidin kızı Feyza Balta’ya devretti. Balta, radyodan anons yaparak tüm emniyet mensuplarına teşekkürlerini iletti.

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen ve İstanbul’da eğitimlerine devam eden öğrenciler ile polis memuru Mehmet Hüseyin Balta’nın kızı Feyza Balta’yı İstanbul’a getirdi. 2016 yılında Mardin’de makamında şehit olmuştur. kabul etti. Aktaş, kendisini ziyarete gelen öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra makamını Şeyhülislam Hayri Efendi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi şehidin kızı Feyza Balta’ya devretti.

Polis telsizinden ofiste İl Emniyet Müdürü’nün koduyla anons yapan Balta, çocukken güvenlik görevlilerini çok sevdiklerini ve kendilerini kötülüklerden koruyarak güvenliklerini sağladıklarını belirtti. Balta, “Bugün bana bu fırsatı verdiğiniz için başta İstanbul Emniyet Müdürümüz Zafer Aktaş olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Biz çocuklar polisi seviyoruz çünkü polis bizi her türlü kötülükten korur ve bize güven verir.” .” Güzel dileklerde bulunduğunu kaydederek, “Gençlerimizin yüzlerindeki tebessüm, kalplerindeki sevgi ve mutluluk çiçeklerini yaşatmak için büyük çaba harcıyoruz. tüm çocuklarımız ve milletimiz.” söz konusu. Aktaş, ziyaret sonunda çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

– İstanbulhabersalpazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu