Teknoloji

Galaxy S24 Ultra’nın tasarımı ortaya çıktı

Galaxy S24’ün lansmanına yalnızca iki ay kaldı ve donanım özelliklerinin çoğu zaten sızdırıldı. Ancak Samsung’un yeni nesil amiral gemisinin heyecan verici pek çok özelliğinin yazılımdan geleceği söyleniyor. Samsung, insanların aramaları ve mesajları gerçek zamanlı olarak çevirmesine izin verecek bir yapay zeka özelliğidaha önce açıklamıştı. Artık daha fazla yapay zeka ve tasarım özelliği ortaya çıktı.

Galaxy S24 Ultra’nın selefi Galaxy S23 Ultra ile büyük ölçüde aynı tasarıma sahip olacağı söyleniyor. Ancak Ice Universe’den alınan bir görüntüyle karşılaştırıldığında, daha ince ve pürüzsüz çerçeveler de dahil olmak üzere daha fazla optimizasyon sağlayan birkaç tasarım değişikliği var. Telefonun, camın titanyum çerçeveyle buluştuğu kısımda hafif bir eğime sahip düz bir ekrana sahip olduğu bildiriliyor.

@Tech_Reve’den gelen bir başka haberde ise Galaxy S24’ün birçok temel özelliğinin yapay zeka tarafından destekleneceği iddia ediliyor. Görünen o ki, karmaşık görevleri otomatik olarak gerçekleştirmek için proaktif olarak sonuçlar sunmak üzere kullanıcının favori uygulamalarını ve kullanım kalıplarını analiz edecek. Özelliklerden bazıları, hava durumu ve trafik koşulları gibi bilgileri sağlamak için kullanıcının varış yerini ve seyahat süresini analiz etmeyi içerir.

Söylentilere göre Galaxy S24’ün bir diğer özelliği de telefonun istenilen formatta e-posta oluşturabilmesi. OneUI 6.1 Çeşitli işlevlere sahip başka AI özellikleri de olabilir. Samsung’un Galaxy S24’ü ilk yapay zekalı telefonu olarak pazarlayacağı söyleniyor. Şirket Gauss adında kendi yapay zeka modelini geliştirdive Galaxy AI, Gaussian’ı kullanan AI asistanı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu