Haber

Brezilyalı Televizyon Yıldızı Luana Andrade Dizindeki Yağları Aldırmaya Çalışırken Hayatını Kaybetti

Brezilyalı televizyon yıldızı Luana Andrade, dizlerindeki yağları aldırmak için yattığı ameliyat masasından kalkamadı! 29 yaşındaki Brezilyalı adam, ameliyat sırasında meydana gelen komplikasyonlar sonucu hayatını kaybetti.

Brezilyalı televizyon yıldızı Luana Andrade, dizindeki yağların alınması için yapılan ameliyat sırasında yaşanan komplikasyonlar sonucu hayatını kaybetti.

Etkileyici ve realite şov yıldızı olarak büyük bir üne sahip olan Luana, dizlerindeki yağların alınması için ameliyat masasındaydı.

Hafta başında Sao Paola’daki Sao Luiz Hastanesi’nde ameliyata alınan 29 yaşındaki ünlü ismin, ameliyat sırasında nefes almakta zorluk çektiği ve kalp krizi geçirdiği bildirildi.

Hastaneden yapılan açıklamada, Andrade’nin nöbet geçirmesinin ardından ameliyatın hemen durdurulduğu ancak genç kadının kanın damar yolunu tıkaması nedeniyle hayatını kaybettiği belirtildi.

Andrade’nin aynı zamanda model olan ve kendi giyim markasına sahip olan erkek arkadaşı João Haddad, Instagram açıklamasında “Hayatımın en büyük kabusunu yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu