Haber

Belediye Başkanı Dündar: “Bursa’nın coşkusu tüm Türkiye’ye yansıdı”

BURSA (İGFA) – Lider Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Merkezini ziyaret ederek AK Parti Osmangazi Lideri Adnan Kurtuluş ve ilçe teşkilatı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda Önder Dündar, ilçe teşkilatının verdiği destekten ve yürüttüğü başarılı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

DÜNDAR: “ÖRGÜTÜMÜZ SEÇİME HAZIR”

En büyük hedeflerinin AK Parti bayrağını yeniden Osmangazi burçlarına dikip dalgalandırmak olduğunu belirten Önder Dündar, “İnşallah her zaman olduğu gibi çok çalışarak bu seçimleri de başarıyla kazanacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız gelip büyük bir heyecanla Bursa’nın belediye başkan adaylarını tanıttı ve bu coşku tüm Bursa’ya ve Türkiye’ye yansıdı. Buradaki bildiri, partimizin 31 Mart akşamı gelecekte de aktif olacağının göstergesidir. Örgüt ve belediye başkan adayı olarak en büyük hedefimiz, hep birlikte çalışarak AK Parti bayrağını kale burçlarına dikmek ve dalgalandırmaktır. Yine Osmangazi. “Burada teşkilatımızın seçime hazır olduğunu, seçim uyum merkezinin kurulduğunu, mahalle bazında sandık kurullarının oluşturulduğunu, bundan sonraki süreçte de sokak sokak, kapı kapı dolaşarak zafere ulaşacağımızı burada görüyoruz. Kapı Allah’ın izniyle” dedi.

AK Partili belediyeciliği Osmangazi’de yeniden hakim hale getireceklerini belirten AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş, “136 mahalle muhtarımız ve kadın ve gençlik kollarımızla seçime hazırız. “Umarım biz de genç nesil olarak Cumhurbaşkanımız Mustafa Dündar’ın tecrübelerinden faydalanır ve AK Partili belediyeyi Osmangazi’de yeniden hakim hale getiririz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu