Haber

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan: Eskişehir’e ve hemşerilerimize en iyi hizmet için gece gündüz demeden çalışacağız.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, Eskişehir’e ve hemşehrilerine en yakışır hizmet için “gece gündüz” demeden çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

AK Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, vatandaşların nabzını tutması ve dinlemesi amacıyla il ve ilçe teşkilatları tarafından yaz döneminde saha çalışması kapsamında “Kent Buluşmaları” yapılacağı belirtildi. milletin sesine.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, AK Parti Genel Merkez koordinasyonunda yürütülen faaliyetler kapsamında 81 il ve 922 ilçe teşkilatında bakanlar, MKYK üyeleri ve milletvekillerinin katılımıyla programlar düzenleneceğini kaydetti. Organizasyon Başkanlığı.

Programlarda partilerinin 21 yılda yaptığı iş ve hizmetlerin anlatılacağını ifade eden Reyhan, Türkiye’nin her köşesinden talep ve beklentilerin dinleneceğini belirterek, şunları kaydetti:

“Eskişehir olarak biz de saha çalışmalarımıza başladık ve 12 Ağustos Cumartesi günü Sayın Genç ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak, Eskişehirli hemşerilerimizin gönüllerine misafir olmaya geliyor. Şehrimize ve değerli hemşerilerimize en iyi hizmet için gece gündüz hep birlikte ‘Türkiye Asrı’ için çalışmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu