Haber

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok: Gerçek anketlerde önde olduğumuzu biliyoruz

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, “Gerçek anketlerde Altınok önde. Buna rağmen rehavete kapılmadan işimizi şansa bırakmayacağız.”

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Ankara’nın Bala ilçesindeki esnafı ziyaret etti. Altınok, daha sonra Bala Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Atatürk Parkı ve AK Parti Bala Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı. Seçim Uyum Merkezi’nde konuşan Altınok, Büyükşehir Belediyesi’nin yapmadığı hizmetleri ilçe belediyelerinin yaptığını belirterek, “Büyükşehir Belediyesi tek bir yüzme havuzu yapmadı, gençlere yönelik hiçbir hizmeti yok. İlçe belediyelerimiz” dedi. Destan yazdı, hatta kentsel dönüşüm gerçekleştirdi. Ne yaptın? Bala’ “İnşallah İstanbul’da kentsel dönüşümün ikinci etabı başlayacak. Konut fiyatlarının en çok arttığı yer Bala; bunu biliyor musun? Neden? Hizmetlerden dolayı. Bunları sürdüreceğiz” dedi.

‘GERÇEK ANKET SOKAKLARDA’

Gerçek anketlerin sokaklarda olduğunu ve bu anketlerde kendilerinin önde olduğunu belirten Altınok, “Nüfus cüzdanınızda ‘Ankara’ yazacak ama önemli olan kalbinizde Ankaralı olmanız, canınızla Ankaralı olmanız. Çalışmalar ve icraatlar. Sahte anketlere inanmayın, gerçek anket burada, sokaklarda. Gittiğimiz her yerde yoğun bir ilgiyle karşılaşıyoruz.” “Reel anketlerde Altınok önde. Buna rağmen rehavete kapılmadan işimizi şansa bırakmayacağız” dedi.

Köylerdeki su abonelikleriyle ilgili açıklama yapan Altınok, “Köylerde su aboneliği parası olarak 500 lira alacağız. Köylerimizde su ücreti kuruş olacak. Ankara’nın bölgede aldığının kat kat fazlasını hizmete sunacağız.” Cumhuriyetin tarihi.”

Açılışların ardından Altınok, AK Parti ve MHP Bala ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu